Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Авторський вечір Катерини Девдери (Вінниця)

Дата події: 07.12.2015 18:00

Книгарня «Є» запрошує на авторський вечір Катерини Девдери з нагоди виходу поетичної книги «Літери і стихії», який відбудеться 7 грудня. Початок – о 18:00.

«Літери і стихії» – книга поезії, до якої ввійшли 23 верлібри лауреатки Гран-прі літературного конкурсу «Молода Республіка Поетів» 2015 року Катерини Девдери. Перший розділ розкриває світ Дому, сім’ї як окремої стихії, в котрій земля й повітря тісно сплелись. Другий – заводить у загадковий Ліс марень і бажань, міфів і переказів. Стихія вогню у розділі «Жар» утілює пошук і прагнення Любові. Осердям останнього розділу є проблема пам’яті. Це поетичне представлення досвідів, од яких холоне всередині, як від Льоду.

Усі виручені за продаж збірки кошти будуть перераховані на відновлення після операції українському письменнику Олександрові Бойченку.

Катерина Девдера народилася у с. Качківка Ямпільського району Вінницької області. Середню освіту здобула у рідному селі. Закінчила Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (2012) (інституту філології й журналістики). Після закінчення вишу повернулася на малу батьківщину, працювала у системі місцевої освіти. Від 2014 р. — аспірантка Інституту літератури ім. Т. Шевченка, досліджує поетичний світ Олега Лишеги. Авторка збірки «Співрисутність» (2011) та книги перекладів «Запах каштанів» Божени Боби-Диґи (2013).

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Вінниця, вул. Соборна, 89.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»