Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Авторська зустріч з дитячою письменницею Ксенією Ковальською (Тернопіль)

Дата події: 21.05.2012 14:00

Книгарня “Є” та Літературний фестиваль для дітей «Дивокрай» запрошують Вас на зустріч із відомою дитячою письменницею Ксенією Ковальською, яка відбудеться 21 травня.

Початок — о 14:00.

Ксенія Ковальська — очевидець карколомних пригод славнозвісних Тятіки та Патіки. Якось, дорогою до рідного Івано-Франківська з Києва, де вона багато років є співробітником Інституту з проектування газопроводів та міжпланетних човників, письменниця обмірковувала сюжет чергового жіночого детективу. Аж раптом у Львові в її купе підсіли троє зелененьких школярів з лантухом брюссельської капусти. Їх неймовірна оповідь ховається під обкладинкою «Канікул прибульців із Салатти». Звичайно, для книжки вона дещо переробила, бо письменники тільки тим і займаються, що переплутують різні життєві історії, щоб цікавіше було. Отак вона і живе — в робочий час проектує газопроводи, а вечорами і в вихідні пише книжки.

Видання письменниці: «Сепуку по-київськи» (іронічний детектив), «Отрута від Меркурія» (іронічний детектив), «Тятіка і Патіка» (пригодницька повість-казка), «Канікули прибульців з Салатти» (пригодницька повість-казка), «Хто врятує Тірлі-Беатрису-Берту» (пригодницька повість-казка).
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 7-9.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Literary Children’s Festival Dyvokrai (“Wonderland”) are happy to invite you to a meeting with a renowned children’s writer Ksenia Kovalska on 21 May.

Beginning at 14:00.

Ksenia Kovalska is an eyewitness to breathtaking adventures of the famous Tiatika and Patika. 

***

Address: 

YE Bookstore,

7-9 Valova Street.

Free admission.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»