Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Авторська зустріч та автограф-сесія з фронтменом гурту «Pianoboy» Дмитром Шуровим (Тернопіль)

Дата події: 14.05.2016 16:00

Книгарня «Є» та фестиваль «Файне місто» запрошують на авторську зустріч і автограф-сесію з фронтменом гурту «Pianoboy» Дмитром Шуровим, яка відбудеться 14 травня. Початок – о 16.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Дмитро Шуров нині є одним з найкреативніших музикантів-піаністів України з незвичною творчою подачею та справжнім європейським звучанням пісень.

Він почав учитися грі на піаніно вже в 4 роки. Під чуйним керівництвом батьків юний Pianoboy по вісім годин на день займався музикою. Талановитому музикантові доводилося вчитися у Франції та США. У 15 років Шуров ще серйозно захоплюється джазом і згодом потрапляє в рок-гурт «Океан Ельзи». Пропрацювавши в гурті п'ять років і записавши три альбоми, в 2004 році Дмитро покидає успішний проект.

Піти у «вільне плавання» музикант зважився заради створення нової групи Esthetic Education, в якій він випустив три альбоми, сингл і відіграв безліч концертів. У 2006 році Pianoboy запрошує стати піаністом її групи Земфіра. Спільно вони відіграли більше сотні виступів.

А згодом Дмитро вирішив розпочати власний авторський проект Pianoboy, який приніс йому найбільшу популярність. Світ побачили вже три альбоми музиканта: «Прості речі», «Не припиняй мріяти» та «Take Off», примірник останнього відвідувачі зможуть придбати на зустрічі.

Альбом Pianoboy «Take Off» складається із 10 треків і схожий на книжку: під обкладинкою, окрім диску, ховаються друковані тексти пісень, а концепція нагадує роман чи повість із розділами, тематично спорідненими, проте діаметрально протилежними за настроєм і ритмікою.

Адреса книгарні “Є”:
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»