Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Автограф-сесія Василя Шкляра (Київ)

Дата події: 25.03.2011 18:00

Книгарня «Є» та «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують Вас на автограф-сесію письменника Василя Шкляра, яка відбудеться 25 березня.

Початок – о 18.00.

Василь Шкляр — журналіст, політичний діяч, один із найвідоміших, найбільш читаних та «містичних» сучасних українських письменників, деякі оглядачі величають його «батьком українського бестселера». Один з головних номінантів на здобуття Шевченківської премії-2011.

Свій останній роман “Залишенець. Чорний ворон” Василь Шкляр писав багато років, художньо обробляючи документальні свідоцтва, що стосувалися Холодного Яру. Роман відтворює одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-х роках.  

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

2 відгуків

 1. валентина

  Я вважаю громадянським подвигом Василя Шкляра його відмову від Шевченківської премії. Шкода, що Кобзар став заручником політики, але навіть російські письменники (Чехов, Бунін) вміли відмовлятися від почесних звань в знак протесту. А у нас всі в очі верховному захлядають, бачать душу (Матіос, наприклад) хоча перед цим були опонентами верховного. Не розумію, як можна бачити те, чого не бачать інші. Пане Письменнику — ви Майстер!

 2. Яна

  Спасибі Вам, пане Шкляр, за чудовий роман!

  Мій екземпляр «Чорного ворона» вже має довгеньку історію походів «по руках» моїх друзів.

  Спочатку дала почитати своїй подрузі, студентці істфаку,

  через неї книгу перечитала її група, викликавши бурю похвал. До речі, студенти-історики високо оцінили численний документальний фактаж в романі.Навіть робили копії докуметнів — на семінарах пригодиться=)

  Та ж подруга, проходячи педагогічну практику в 11их класах з історії України і вивчаючи з ними період 20хрр., переповідала деякі події за книгою та порадила школярам самим почитати роман. І не сподівалась, що книга викличе такий ажіотаж серед учнів. Такий, що навіть їх вчителька запитувала, що саме практикантка їм давала на уроках=)

  І жодного негативного відгуку! Сама читала книгу на одному диханні! І з радістю прийду на Вашу автограф-сесію!

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»