Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  “Приватна урбаністика”: презентація проекту, розмова про урбаністику Тернополя й Тернопільщини (Тернопіль)

  Книгарня “Є” та видання “Український тиждень” запрошують на презентацію проекту “Приватна урбаністика”, розмову про урбаністику Тернополя й Тернопільщини за участю кураторки проекту Анастасії Левкової, авторки блогу про Тернопіль Анни Золотнюк та письменника Олекси Вільчика. Захід відбудеться 3 лютого. Початок — о 18.00.
 • thumbnail

  Зустріч із письменником Тадеушем Домбровським (Польща) (Київ, ЛИСЕНКА)

  Книгарня “Є” та Польський Інститут у Києві запрошують на зустріч із письменником Тадеушем Домбровським (Польща), читання фрагментів із його книжок "Чорний квадрат" (український переклад вийшов у видавництві “Книги-XXI" у 2013 р.) та нової прозової книжки «Беззахисна риска» (Bezbronna kreska) (у Польщі вийшла в серпні 2016-го), український переклад якої — у процесі підготовки. Захід відбудеться 3 лютого. Початок — о 18.30. Модератор — перекладач текстів Василь Лозинський. Захід відбудеться за підтримки інтернет-журналу про літературу та мистецтво "prostory".
 • thumbnail

  Розмова на тему “Discrimination” (Дискримінація) (Харків, СУМСЬКА)

  Книгарня “Є” та проект WAU (“World Around Us”) запрошують на розмову “Discrimination” (Дискримінація), яка відбудеться англійською мовою без перекладу в п'ятницю, 3 лютого. Початок — о 19.00. Модератор — Давид Купцов, спікер проекту “World Around Us”.
 • thumbnail

  Презентація роману Яни Дубинянської «Свій час» (Суми)

  Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію роману Яни Дубинянської «Свій час», яка відбудеться 3 лютого. Початок - о 19.00. Модератор — Владислав Івченко.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»