Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Презентація українського видання роману Люсі-Мод Монтгомері «Рілла з Інглсайду» (Львів)

  Книгарня «Є» та видавництво «Урбіно» запрошують на презентацію українського видання роману відомої канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері «Рілла з Інглсайду». Захід відбудеться 7 квітня. Початок – о 18.00.
 • thumbnail

  Презентація поетичної збірки Ростислава Мельниківа “Апокрифи степу” (Київ)

  Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію поетичної збірки харківського поета та літературознавця Ростислава Мельниківа «Апокрифи степу», яка відбудеться 7 квітня. Початок – о 18.30. Модератор заходу — Любов Якимчук.
 • thumbnail

  ЧЕський ЧЕтвер. Перегляд фільму “Одинак” (реж. Давід Ондржичек, 2000 р.) (Дніпропетровськ)

  “Книгарня “Є” та “Чеський центр” у Дніпропетровську запрошують усіх прихильників кіно та чеської мови на «Чеський четвер»: фільм “Одинак” (реж. Давід Ондржичек, 2000 р.) чеською мовою з українськими субтитрами. Показ відбудеться 7 квітня. Початок — о 18.30.
 • thumbnail

  ЧЕський ЧЕтвер. Показ фільму «Яма» (Харків)

  Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на перегляд фільму Їржі Стейскал «Яма» (Jáma (2014) (84 хв), який відбудеться 7 квітня в рамках «Чеських четвергів» у мережі книгарень «Є». Початок – о 18.30. Фільм буде показано мовою оригіналу з українськими субтитрами.
 • thumbnail

  ЧЕський ЧЕтвер. Показ фільму «Яма» (Вінниця)

  Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на перегляд фільму Їржі Стейскала «Яма» (Jáma) (2014) (84 хв), який відбудеться 7 квітня в рамках «ЧЕських ЧЕтвергів» у мережі книгарень «Є». Початок – о 18.30. Фільм буде показано мовою оригіналу з українськими субтитрами.
 • thumbnail

  ЧЕський ЧЕтвер. Показ фільму «Яма» (Тернопіль)

  Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на перегляд фільму Їржі Стейскала «Яма» (Jáma (2014) (84 хв), який відбудеться 7 квітня в рамках «Чеських четвергів» у мережі книгарень «Є». Початок – о 18.30. Фільм буде показано мовою оригіналу з українськими субтитрами.
 • thumbnail

  ЧЕський ЧЕтвер. Показ фільму «Яма» (Луцьк)

  Книгарня “Є” в Луцьку та Чеський центр у Києві запрошують на перегляд документального фільму Їржі Стейскала “Яма” (Jáma, 2014, 84 хв.). Показ відбудеться 7 квітня в рамках “ЧЕських ЧЕтвергів”, які організовуються що два тижні у мережі книгарень “Є”. Початок — о 18.30. Фільм буде показано мовою оригіналу з українськими субтитрами.
 • thumbnail

  ЧЕський ЧЕтвер. Показ фільму «Яма» (Івано-Франківськ)

  Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на перегляд фільму Їржі Стейскала «Яма» (Jáma) (2014) (84 хв), який відбудеться 7 квітня рамках «ЧЕських ЧЕтвергів» у мережі книгарень «Є». Початок – о 18.30.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»