Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Презентація книги Олександра Ірванця (Вінниця)

  Чому перо – ще зрозуміло. А чому п’яте? А тому, що у творчому арсеналі вічно юного бубабіста О. Ірванця перше перо належить поезії, друге, третє й четверте – відповідно, прозі, драматургії, перекладу. Отже, журналістика, втілена в її найвищій формі – публіцистиці, виявилася на почесному п’ятому місці.
 • thumbnail

  Презентація книги Володимира В'ятровича (Харків)

  Сьогодні історик Володимир В'ятрович, який знаходиться на посаді директора архіву Служби безбеки України провів розсекречення раніше таємних архівів радянської спецслужби від ЧК до КГБ, розповідає про минуле України 1918-1991 років.
 • thumbnail

  Круглий стіл «Трикутник Сковороди: апокрифи й академічні розвідки» (Київ)

  Запрошені до слова: Мирослав Попович, Іван Драч, Володимир Єшкілєв, Юрій Пелешенко, Петро Білоус, Катерина Борисенко, Петро Кралюк. У рамках заходу відбудеться презентація та обговорення роману Володимира Єшкілєва "Усі кути Трикутника. Апокриф мандрів Григорія Сковороди".
 • thumbnail

  Презентація книжки Олександра Бойченка (Івано-Франківськ)

  «Мої серед чужих» – це своєрідний «читацький путівник для дітей старшого шкільного та молодшого студентського віку». Книга містить тексти про зарубіжних філософів і письменників – Сократа і Марка Аврелія, К’єркегора і Ніцше, Кафку і Джойса, Селінджера й Кізі, Мілоша і Колаковського, Ґомбровіча й Гласка, Єрофєєва і Довлатова та багатьох інших. П
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»