Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Марафон дитячих заходів (Вінниця)

  На малечу чекатиме безліч цікавих історій, ігор, забавок, а ще – можливість власноруч створити книгу.
 • thumbnail

  Презентація книги про українське кобзарство (Львів)

  Книга присвячена українському кобзарству. Подані творчі біографії кобзарів, бандуристів, лірників, майстрів кобз, бандур і лір усіх часів, окремих учасників ансамблів та капел бандуристів.
 • thumbnail

  Презентація “Із часу — У вічність” (Харків)

  Відбудеться презентація проекту “Відзначення 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди”. У рамках презентації ви почуєте поезії від Віктора Бойка, В'ячеслава Романовського, Ольги Тараненко, Василя Сагана. Родзинкою заходу стане унікальне відео.
 • thumbnail

  Презентація видання «Пригоди Марка та Харка» (Київ)

  Учасники презентації - автор та видавець Вадим Карпенко та доктор філологічних наук, професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Іван Петрович Мегела.
 • thumbnail

  Зустріч із Дітмаром Штюдеманном, німецьким дипломатом (Київ)

  Журнал "Український тиждень" та Книгарня "Є" запрошують на зустріч в рамках проекту "Європейський досвід". Наш гість - Дітмар Штюдеманн, німецький дипломат, Надзвичайний і Повноважний посол Німеччини в Україні у 2000-2006 рр. Тема зустрічі: «Верховенство принципів громадянського суспільства - запорука демократичної держави»
 • thumbnail

  Джаз-клуб (Івано-Франківськ)

  Тоні Джо Уайт – відомий американський автор-виконавець та гітарист, близький до блюзової та кантрі музики. Пісні цього видатного музиканта виконували Елвіс Преслі, Том Джонс і Тіна Тьорнер. ***
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»