Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Презентація антології «Шість соток на Парнасі» (Київ)

  «Шість соток на Парнасі» – це продовження веселої серії «Пегас». Якщо ви любите анекдоти – це ваша книжка. Якщо ви шукаєте справді ексклюзивні кулінарні рецепти – це ваша книжка. Якщо ви хочете взнати письменників з неофіційного боку – це ваша книжка.
 • thumbnail

  Презентація книги Олександра Бойченка «Аби книжка» (Івано-Франківськ)

  «Аби книжка» – це збірка гострих, легких та іронічних текстів, написаних на межі літератури і публіцистики. Окремий розділ книжки становлять провокативні статті журналістки львівського «Post-Поступу» Віти Бревіс, яка після викриття містифікації також виявилася Олександром Бойченком.
 • thumbnail

  Презентація книжки Євгена Положія (Харків)

  Автор присвятив книжку всім українцям свого покоління, які живуть сьогодні не в Україні, виїхали за кордон нещодавно і залишилися там, щасливі. Це неймовірно смішна і захоплююча книга, можливо, найсмішніша з тих, що вам доводилося читати останнім часом.
 • thumbnail

  Презентація роману Андрія Куркова (Київ)

  «У житті найцікавіше - це життя», - сказав одного разу письменник, звертаючись до своїх читачів. І його новий роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», де переплітаються реальність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, прекрасне тому підтвердження.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»