Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Презентація «Російсько-українського словника» (Київ)

  За участі директора Інституту української мови НАН України Павла Гриценка, керівника авторського колективу Ірини Гнатюк, відповідального редактора Олесі Гандзюк. Також у презентації візьмуть участь відомі мовознавці Василь Німчук, Іван Ющук, Олександр Пономарів та інші.
 • thumbnail

  Семінар «Навіщо Україна? » (Івано-Франківськ)

  Під час зустрічі також відбудеться презентація книги Олега Покальчука «Тремтячі еліти».
 • thumbnail

  Презентація книги Ірини Славінської «33 герої укрліт» (Тернопіль)

  До книжки Ірини «33 герої укрліт» увійшли інтерв’ю з 33 відомими українськими письменниками останніх двох десятиліть, а отже, вона зацікавить поціновувачів сучасної української літератури, які полюбляють відслідковувати життя улюблених письменників.
 • thumbnail

  Country Days — Дні країн (Львів)

  Протягом Country Days іноземні студенти — вихідці з різних країн — представлятимуть свою країну, розповідатимуть про її культуру, звички та традиції, намагатимуться подолати культурні бар'єри та стереотипи.
 • thumbnail

  Презентація дитячих повістей Сергія Гридіна (Вінниця)

  Герої цієї історії – звичайні хлопці Сашко та Петрик – з волі зовсім не звичайного інтернетного віруса потрапляють у віртуальний світ, де їм доведеться зустрілися з жорстокими піратами, дикими людожерами, голодними крокодилами та потворними чудовиськами.
 • thumbnail

  Кіноклуб (Харків)

  Книгарня «Є» запрошує на перегляд кінострічок «Поза зоною досяжності» та «У разі розгерметизації»
 • thumbnail

  Семінар «Орнаментація як дискурс дописемних культур» (Івано-Франківськ)

  Тоталітарний філософський клуб «28» розпочинає свої діалоги з презентаціі археологом Тарасом Ткачуком теми: «Орнаментація, як дискурс дописемних культур».
 • thumbnail

  Творча зустріч із представниками британського театру Royal Court (Львів)

  Візит представників Royal Court здійснюється у межах проекту "Нова драма з Royal Court", який відбуватиметься у Львові 4-10 грудня 2011 року. Проект реалізовує Міжнародний театральний фестиваль "Драбина", Британська Рада в Україні за підтримки Львівської міської ради.
 • thumbnail

  Акція «Живий буккросинг» (Івано-Франківськ)

  Книгарня «Є» пропонує Вам обміняти прочитані книги на непрочитані, зустрітись та поспілкуватись з книгоманами Івано-Франківська, поділитись враженнями та отримати нові. Візміть з собою цікаву прочитану книжку, яку хочете обміняти, і долучайтесь до буккросингу!
 • thumbnail

  FRI-D-club (Івано-Франківськ)

  FRI-D-club – англомовний дискусійний клуб, що організовується Івано-Франківським осередком ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» - відкритою спільнотою вільних молодих людей. FRI-D-club – це зустрічі людей, які хотіли б практикувати англійську у невимушеній дружній атмосфері.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»