Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  FRI-D-club (Івано-Франківськ)

  FRI-D-club – англомовний дискусійний клуб, що організовується Івано-Франківським осередком ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» - відкритою спільнотою вільних молодих людей. FRI-D-club – це зустрічі людей, які хотіли б практикувати англійську у невимушеній дружній атмосфері.
 • thumbnail

  Презентація книги Антона Кушніра «Urban strike” (Тернопіль)

  Історія про молодих людей, які дорослішали у буремні 90-ті (коли розпався СРСР і Україна стала незалежною державою), а тепер відвойовують для себе життєвий простір у рідному місті.
 • thumbnail

  Презентація книги Марії Маєрчик (Київ)

  Марія Маєрчик - етнолог, фахівець з культурної антропології, дослідниця історії культури і ґендерної та квір-проблематики.
 • thumbnail

  Вечір поезії Марціна Свєтліцького (Львів)

  Поезію читатимуть Остап Сливинський, чиї переклади Марціна Свєтліцького увійшли до збірки цього автора “64 вірші про водку та папіроси” (Харків: Фоліо, 2011; у цій же збірці вміщено переклади Сергія Жадана та Андрія Бондаря), а також молоді львівські поети та перекладачі: Мірек Боднар, Ярема Сливинський, Сергій Шаіпов.
 • thumbnail

  Презентація книжок Дари Корній та Вікторії Горбунової (Вінниця)

  Літературний конкурс «Коронація слова» вже ціле десятиліття відкриває безліч нових і цікавих імен у сучасній українській літературі. Серед її лауреатів – Вікторія Горбунова та Мирослава Замойська (Дара Корній).
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»