Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  «Письменники про футбол. Літературна збірна України» (Київ)

  Презентація відбудеться за участю Сергія Жадана, Олександра «Фоззі» Сидоренка, Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Олега Коцарева, Владіміра Сергієнка та Сашка Ушкалова.
 • thumbnail

  Джаз-клуб (Івано-Франківськ)

  Тутс Тільманс – бельгійський джазовий музикант, що відомий як віртуозний виконавець на губній гармоніці – він вважається одним з найвидатніших майстрів гри на цьому інструменті.
 • thumbnail

  Зустріч із Ганне Северінсен (Харків)

  Журнал “Український тиждень” та Книгарня “Є” запрошують на зустріч в рамках проекту “Європейський досвід”. Наш гість - Ганне Северінсен. Тема зустрічі: “20 років на шляху до демократії. Як українські виборці можуть отримати владу?”.
 • thumbnail

  Презентація книжки Ілька Лемка «Цікавинки з історії Львова» (Львів)

  У цій книзі зібрано найцікавіші, найскандальніші і найкурйозніші епізоди з історії Львова. Книга проілюстрована 48 давніми світлинами Львова з коментарями: що змінилося в місті за останні півтора століття.
 • thumbnail

  Презентація книжки Віталія Жежери (Київ)

  Про видання, спільний проект «Газети по-українськи» та видавництва «Нора-Друк», розповідатимуть автор - Віталій Жежера, менеджер зі зв'язків з громадськістю «Газети по-українськи» Ельдар Сарахман та головний редактор видавництва «Нора-Друк» Елеонора Сімонова.
 • thumbnail

  Зустріч із Ганне Северінсен (Львів)

  Журнал “Український тиждень” та Книгарня «Є» у рамках проекту “Європейський досвід” запрошують на зустріч із Ганне Северінсен на тему "20 років на шляху до демократії. Як українські виборці можуть отримати владу?"
 • thumbnail

  «Химерність «нехимерної» прози Олеся Ільченка» (Вінниця)

  У сучасному строкатому літературному просторі не лише важко зорієнтуватись, – це практично не під силу комусь одному. І незважаючи на те, чи розуміємось ми на літературі, чи читаємо ми її, чи слідкуємо за літературним процесом, – він все одно розвивається, рухається і постійно продукує все нові і нові питання. У таких умовах книгарня «Є» пропонує долучитися до щотижневих дискусій серії «книгОгляд»
 • thumbnail

  Презентація книжки Максима Кідрука “Любов і піраньї” (Київ)

  «Любов і піраньї» — роман з подвійним happy end’ом, продовження мандрівної епопеї Максима Кідрука.
 • thumbnail

  Концерт «Мелодії осені» (Харків)

  Відбудуться виступи Миколи Воловика, Ірини Скринникової, Олексія Скринюка, Люцини Хворост та ін.
 • thumbnail

  Прес-конференція ГО «Форум видавців» (Львів)

  Книгарня “Є” та ГО “Форум видавців” запрошують журналістів та всіх зацікавлених на прес-конференцію з нагоди відкриття 18-го Форуму видавців у Львові і 6-го Львівського міжнародного літературного фестивалю
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»