Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Майстер-клас із виготовлення декоративних капелюшків (Львів)

  Майстер-клас проведуть художниці Олександра Личак та Олеся Марчук.
 • thumbnail

  Круглий стіл „Сучасний формат академічних видань” (Київ)

  У рамках круглого столу відбудеться презентація збірника статей „Історії літератури” та книжок серії „Університетські діалоги” – викладів публічних лекцій сучасних науковців.
 • thumbnail

  Зустріч із Максимом Кідруком (Тернопіль)

  Максим Кідрук вважає себе професійним мандрівником, хоча за освітою він – інженер-енергетик. Написав кілька книжок про 3D-моделювання. У 2009 році став переможцем конкурсу «Коронація слова» за книгу мандрів «Мексиканські хроніки», у 2010 – володарем другої премії конкурсу «Найкраща українська книга» журналу «Кореспондент» за книгу «Подорож на Пуп Землі». Нещодавно у світ вийшла пригодницька повісті Максима Кідрука «Навіжені в Мексиці» та “Навіжені в Перу".
 • thumbnail

  Кіноклуб (Вінниця)

  У рамках «Літніх кіновечорів» у Книгарні «Є» пропонуємо переглянути документальну стрічку французів Клода Нурідзані та Марі Перенну «Мікрокосмос», яка свого часу змінила уявлення про можливості неігрового кіно. Вона започаткувала новий вид фільму, який гармонійно поєднує в собі ознаки ігрового та наукового кінематографа.
 • thumbnail

  Кіноклуб (Івано-Франківськ)

  Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на перегляд фільму «Володар Блискавок: Нікола Тесла», який відбудеться 15 червня. Початок — о 19.00.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»