Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Лемківський вечір (Івано-Франківськ)

  У програмі Лемківського вечора - показ лемківського традиційного одягу (слайд-шоу), показ короткого фільму про Лемківщину пізнавального характеру, особливості лемківської культури, її сучасний стан та потребу збереження, особливості пісенної творчості лемків, виконання лемківських пісень.
 • thumbnail

  Дискусія «Містерії святого Патрика. Ірландія та ірландці» (Вінниця)

  Історичний клуб «ХроноТоп» - це спроба віднайти себе у Часі та Просторі. Відкриті та відверті розмови про минуле, сучасне і майбутнє з погляду людини і суспільства, окремої вулиці та міста, нації та держави.
 • thumbnail

  Зустріч з письменницею Бессою Міфтію (Київ)

  Бесса Міфтію стала відомою завдяки романам, опублікованим у Франції, зокрема «Моя легенда» та «Сповідь зниклих місць», схваленим критикою та читачами.
 • thumbnail

  Зустріч із нагоди виходу медіапроекту “Сашко Неборак. Простір польоту” (Львів)

  Книгарня “Є” запрошує Вас на зустріч із нагоди виходу медіапроекту “Сашко Неборак. Простір польоту” (книжка і диск), яка відбудеться 17 березня. Початок — о 18.00. Учасники  зустрічі: Віктор  Неборак, Ярина Сенчишин, Ірина Лонкевич, а також автори спогадів Юрко Бойко, Василь Ґабор, Іван Лучук, Катерина Сліпченко, Андрій Содомора. Книжку присвячено світлій пам'яті музиканта і журналіста Олександра Неборака (1971—2009), творця і фронтмена [...]
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»