Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  “Каменярівський вівторок” (Львів)

  Запрошуємо всіх охочих у мандрівку історичними стежками України.
 • thumbnail

  Презентація книги «Отці Єзуїти в Станіславові» (Івано-Франківськ)

  Історико-краєзнавче об’єднання «Моє місто» було створене 26 червня 2007 року в обласному центрі. До його складу входять: історики Зеновій Федунків та Іван Монолатій, краєзнавці Михайло Головатий та Іван Бондарев, архітектори Зеновій Соколовський і Ігор Панчишин, археолог Василь Романець та видавець Василь Іваночко.
 • thumbnail

  Кіноклуб (Харків)

  Книгарня «Є» запрошує на перегляд та обговорення документального фільму «Наш Шевченко», що відбудеться 1 березня. Початок — о 18.30. Напередодні дня народження Тараса Григоровича Шевченка транслюватиметься фільм з таємницями життя великого українського письменника. Обговорюватимуться цікаві факти біографії, слад-шоу з фотографіями пам’ятників. Загалом в Україні та світі Тарасу Григоровичу встановлено 1100 пам’ятників, це найбільша кількість монументів встановлена одній людині, [...]
 • thumbnail

  Майстер-клас (Львів)

  Майстер-клас проводять художниці-дизайнери Олександра Личак та Олеся Марчук.
 • thumbnail

  Майстер-клас «Художнє набивання по тканині» (Івано-Франківськ)

  Одним з найкращих викладачів художнього набивання на тканині є Дмитро Проців, який і вестиме майстер-клас. Дмитро Проців є директором навчального центру.
 • thumbnail

  Зустріч із Мацеєм Новаком (Київ)

  Мацей Новак – театральний критик, журналіст, публіцист, сатирик. Директор Інституту Театру (Варшава). Зустріч відбудеться у рамках проекту "Європейський досвід: Польща"
 • thumbnail

  Кіноклуб (Івано-Франківськ)

  Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на показ документального фільму «Сталінська епоха 2», який відбудеться 2 березня. Початок — о 19.00. *** Адреса КМЦ «Є»: вул. Незалежності, 31. Вхід вільний. Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».
 • thumbnail

  Зустріч із Мацеєм Новаком (Харків)

  Мацей Новак – театральний критик, журналіст, публіцист, сатирик. Директор Інституту Театру (Варшава). Зустріч відбудеться у рамках проекту «Європейський досвід: Польща»
 • thumbnail

  Майстер-клас "Менеджерський трек чи лідерський драйв? " (Київ)

  Лідер і менеджер - ролі, які не заперечують одна одну, а навпаки – доповнюють.
 • thumbnail

  Розмова “Французькі комікси” (Львів)

  Про французькі комікси — цей популярний у франкомовному світі вид мистецтва та окремий сегмент книжкового ринку — розповідатиме директор Французького Альянсу Жером Ваннепен.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»