Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Проект «Багатомовне читання» (Львів)

  Запрошуємо навчитися читати ЧЕСЬКОЮ мовою. Заняття проводитиме Консул Чеської Республіки у Львові Мартіна Павлітова Мухова.
 • thumbnail

  Презентація книжки Тараса Прохаська «ботакЄ» (Київ)

  «Чому так Є?» - про це говоритимуть Тарас Прохасько і Богдана Матіяш.
 • thumbnail

  Презентація книги «Зіркові історії успіху» (Івано-Франківськ)

  Упорядник книги - Мар’яна Савка.
 • thumbnail

  Презентація книжок фінських істориків Г. Мейнандера та О. Вехвіляйнена (Львів)

  Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують Вас на презентацію книжок Генріка Мейнандера «Фінляндія 1944. Війна, суспільство, настрої» та Оллі Вехвіляйнена «Фінляндія в Другій світовій війні: між Німеччиною і Росією», яка відбудеться 16 грудня. Початок — о 18.00. Книжки представлятиме Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Й.В. пан Крістер Міккелссон. «Свідомі українці у своєму уявленні про виживання власної країни [...]
 • thumbnail

  Тренінг «Магія мовлення» (Харків)

  Книгарня «Є» та інститут НЛП запрошують на тренінг «Магія мовлення», що відбудеться 16 грудня. Початок — о 18:30. В інтелектуальному затишному просторі Книгарні «Є» ваша мова залунає по-новому. Ви почуєте та усвідомите її звук, отримаєте від цього задоволення. Те, що здається звичайним, відкриється для вас безкрайнім всесвітом. Тренер-консультант — Роман Литвинов. *** Адреса Книгарні “Є”: вул. Сумська, 3. Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»