Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Майстер-клас для дітей (Івано-Франківськ)

  До Дня захисту прав дитини художник, засновник гурту «Перкалаба», викладач дитячої школи мистецтв Ярема Стецик проведе майстер-клас в оригінальній техніці живопису – розписі ролетної тканини.
 • thumbnail

  Круглий стіл «Психологія впливу ілюстрацій на сприйняття тексту підростаючим поколінням» (Львів)

  Книгарня “Є” та Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва запрошують Вас на круглий стіл «Психологія впливу ілюстрацій на сприйняття тексту підростаючим поколінням», що відбудеться у рамках науково-практичної конференції «Література для дітей та юнацтва як ціннісно-виховна та комунікативна система передумов для розвитку психологічно-здорової, соціально-адаптованої та духовно-багатої молодої людини України».
 • thumbnail

  Засідання центру «Апостроф» (Харків)

  На засіданні можна буде послухати записи українського письменника та перекладача Мойсея Фішбейна, а також ознайомитися з перекладацькими здобутками учасників центру.
 • thumbnail

  Презентація книжок Діни Шульженко «Аутизм – не вирок» та Марка Геддона «Дивний випадок із собакою вночі» (Київ)

  У рамках проекту "Аут" організатори проведуть низку культурно-мистецьких заходів, зокрема презентацію науково-популярної книги українського дослідника Діни Шульженко "Аутизм – не вирок", яку написано на основі наукової монографії автора. Крім того, планується презентація українського перекладу світового бестселера британського автора Марка Геддона "Дивний випадок із собакою вночі".
 • thumbnail

  Презентація підручника з німецької мови «Крок за кроком» (Харків)

  «Крок за кроком» ? підручник для початківців, що готує до складання іспиту А1, а також містить докладний опис самого іспиту.
 • thumbnail

  Презентація книги «Договори і постанови…» (Київ)

  Книга подає документи «Договорів і постанов...» – т. зв. «Бендерської теки», відомої в українській історіографії теж як «Бендерська конституція» або «Конституція Пилипа Орлика». Видання містить архівні фотокопії текстів, їх розчитку та переклад. Сюди увійшли також ратифікаційний акт Карла ХІІ та лист Карла ХІІ до кошового отамана Якима Богуша. У додатку вміщено факсимільне зображення опублікованих у ХІХ ст. латиномовного та російськомовного варіантів документів.
 • thumbnail

  Кіноклуб: фільм Рона Фріке «Барака» (Івано-Франківськ)

  «Барака» — документальний фільм Рона Фріке, медитативна кінокартина без дійових осіб і без слів. Жанр фільму можна ще означити як філософське кіно-музичне есе.
 • thumbnail

  ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД: ПОЛЬЩА — зустріч із Павлом Поторочином (Київ)

  «Європейський досвід: Польща» – цикл зустрічей із видатними особистостями, котрі мають вплив на функціонування держави, створення образу Польщі у світі. Павел Поторочин - дипломат і менеджер культури, видавець і музичний продюсер, директор Інституту Адама Міцкевича (Варшава)
 • thumbnail

  Майстер-класи з книжкової графіки для дітей (Львів)

  Книгарня “Є” та Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва запрошують Вас і Ваших дітей на майстер-класи з книжкової графіки, які проводить БФ «Львівська Дитяча Галерея» в рамках програм Міжнародного фестивалю «Мистецтво без мовних кордонів» та Міжнародного симпозіуму «Література. Діти. Час».
 • thumbnail

  Презентація книг Івана Корсака “Таємниця святого Арсенія”, “Отаман Чайка” (Київ)

  Карколомний сюжет книг, головні герої яких є реальними історичними особами, не залишить байдужим читача. Іван Корсак, використовуючи архівні матеріали, реконструював і осмислив історію України 18-19 стр. Романи про Арсенія Мацієвича (1697-1772) та Міхала Чайковського (1804-1886) не залишать байдужими істориків, науковців, усіх поціновувачів літературної майстерності.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»