Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Зустріч із професором Філіпом Рено та презентація „Європейського словника філософій” (Київ)

  Філіп Рено – професор політичних наук правничого факультету Сорбонни, спеціаліст з політичної філософії та конституційного права. Є автором багатьох книг та наукових праць. Зокрема, разом з Стефаном Ріальсом, очолював редакційний комітет великого «Словника політичної філософії», який вийшов у видавництві Presses universitaires de France у 1996 році і витримав вже три перевидання. Був одним з наукових керівників "Європейського словника філософій" (вид. Seuil/Le Robert, 2004).
 • thumbnail

  Зустріч із соціоніком Тетяною Педан (Київ)

  Для чого ж потрібна соціоніка і кому може згодитися книжка «Характер за зовнішністю»? Передусім, володіння основною інформацією у цій галузі корисне тим, хто працює із людьми: вчителям, тренерам, фахівцям із добору кадрів, менеджерам… Адже уміння за зовнішністю – з першого погляду! – визначити сильні й слабкі якості людини дає змогу обрати ефективніший спосіб співпраці, визначити функції працівника чи підхід до учня тощо.
 • thumbnail

  Кіноклуб: фільм Тоні Скотта «Справжнє кохання» (Івано-Франківськ)

  Кларенс Уорлі та Алабама Уітмен познайомилися та провели ніч разом. Алабама зізналася, що вона робить перші кроки на нелегкому шляху дівчини за викликом. Кларенс зовсім не герой, проте, навідавшись до сутенера Алабами, залишив по собі два трупи: сутенера та його першого помічника – та прихопив із собою валізу з кокаїном...
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»