Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Дитячі читання (Київ)

  Талановиті автори взяли у фокус своєї уваги дитячий горщик та з’ясували, що у цього предмета довга та цікава історія, яка стала дитячою тільки в останні 50 років. У книзі з чудовими малюнками зібрані різні епохи та країни, відомі особистості та історії. Це майже енциклопедія горщика, яку розповіли у захоплюючій формі детективу. Приходьте, шоб дізнатися цікаву історію таємничого викрадення горщика та візьміть участь у розіграші подарункової книги!
 • thumbnail

  Вечір білоруського мульт-мистецтва “Анімація.by” (Львів)

  Анімація.by потішить кіногурманів проникиливими сюжетами і вибагливими техніками, серд яких прекладка,пластилін, ляльки, комп'ютерна анімація, витинанка, тошо. Дбайливий добір мультменю гарантуе полілог аніматорів: романтичні студентські візії відтінить пластилінофий психодел культового арт-угруповання "Діти сонця", а на десерт - серія байок від хедлайнера білоруської мультиплікації Міхайла Тумєлі і мережаних шедеврів майстра Вячеслава Дубінкі.
 • thumbnail

  Презентація «Білоруської полички» (Івано-Франківськ)

  Відкриття «Білоруської полички» – в мережі книгарень «Є» зацікавить українського читача, спраглого до неперекладної білоруської літератури.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»