Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Семінар «Секрети успіху в студентському самоврядуванні» (Харків)

  Семінар проведе Іван Омелян: член обласної ради з питань молодіжної політики, експерт з молодіжної політики «Східноукраїнського фонду розвитку демократії».
 • thumbnail

  Презентація книги «Дитяча та юнацька психотерапія» (Львів)

  На презентації від авторів книжки психологів Олександра Фільца, Альфреда Пріца, Ольги Шишак, Наталії Поліщук, а також від упорядниці книжки Галини Католик Ви почуєте про різні аспекти роботи з дітьми, підлітками та молоддю в контексті психотерапевтичної та психокорекційної допомоги, описи практичного досвіду в різних сферах професійної діяльності й теоретичні засади, на яких базується дитяча та юнацька психотерапія.
 • thumbnail

  Кінопоказ в рамках благодійної акції «Серця до Серця» (Харків)

  У рамках заходу організатори та волонтери розкажуть про суть благодійної акції, а також запропонують до перегляду кінострічку режисера Мартіна Бреста «Запах жінки» (1992).
 • thumbnail

  Презентація книжки С. Дерманського “Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ” (Київ)

  Книгарня «Є» та видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА запрошують Вас на презентацію книжки С.Дерманського “Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ”, що відбудеться 13 травня. Початок – о 18.00. Це друга книжка майбутньої трилогії «Чудове Чудовисько». «Щиро вважаю, що цією повістю Сашко Дерманський починає справджувати найсміливіші надії на успіх нової української дитячої літератури, — пише директор видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” Іван Малкович, — Після прочитання рукопису [...]
 • thumbnail

  Презентація роману Степана Процюка „Троянда ритуального болю” (Івано-Франківськ)

  Книга «Троянда ритуального болю» присвячена життю і творчості одного з найгеніальніших українських письменників — Василя Стефаника. Роман Степана Процюка відтворює основну біографічну канву, але особливо цінними і цікавими є внутрішні переживання Стефаника, які вдало зобразив автор.
 • thumbnail

  Зустріч “Сербська література: знайома та незнайома” (Львів)

  Протягом зустрічі матимете нагоду поспілкуватись із сербським прозаїком та літературознавцем Слободаном Владушичем та з серсбким літературним критиком Сладжаном Іличем. Модератор — укладачка антології сербського оповідання "Нездоланний ерос оповіді" Алла Татаренко.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»