Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  AIESEC: Green party (Івано-Франківськ)

  AIESEC – це міжнародна організація із 60-річним досвідом, яка надає можливість студентам розвинути лідерські навики, взяти участь у міжнародній програмі стажувань на глобальному навчальному середовищі.
 • thumbnail

  FRI-D-Club (Харків)

  У вашому плеєрі немає музики ? ви чуєте лишень те, як хтось розповідає англійською про свіою сім’ю? Не гайте часу, приходьте до англійського дискусійного клубу. Теорія ? добре, а розмовна практика ? значно краще!
 • thumbnail

  Пост-презентація першого концерту проекту "НажиВО! " (Київ)

  24 квітня 2010 року в концертній залі ПК ім.Корольова відбулася перша подія українського мистецького проекту живої музики “НажиВО!”- концерти легенди українського року з 2004 року гурту “Юркеш” та вишуканої етно-рок фундації “ТаРУТА”. Про деталі Ви зможете довідатися, завітавши на презентацію проекту в Книгарні “Є”. Також ви побачите ексклюзивні відеоматеріали з першого концерту проекту.
 • thumbnail

  Презентація книжки Лариси Іванків “Лакмус” (Львів)

  До книги увійшли тексти, які писались протягом трьох років. Хоча, за словами авторки, на написання розділу «Карта тіла» вона витратила всього 2 тижні. Лариса розповідає, що на створення книжки її надихнуло студентське життя.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»