Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Прес-конференція з нагоди заключного етапу Всеукраїнського фестивалю Голландської пересувної академії сценічних мистецтв (Львів)

  Вже третій рік нідерландська організація Пересувна академія сценічного мистецтва (Moving Academy for performing Arts — далі MAPA) спільно з Національним центром театрального мистецтва ім. Леся Курбаса подорожують територією України у пошуках молодих митців, які прагнуть створити незалежні театральні формації. На прес-конференції йтиметься про досвід МАРА, про те, як можна було стати студентом Академії, де, коли і як відбувались майстер-класи.
 • thumbnail

  Засідання центру «Апостроф»: «Василь Стус. Переклади» (Харків)

  Чергове засідання центру «Апостроф» буде присвячене Василеві Стусу. На засіданні лунатиме поезія автора, а також доповіді, присвячені його біографії та творчості. Окрім того, учасники центру презентуватимуть власні здобутки в перекладацькій царині.
 • thumbnail

  Презентація журналу «Спільне» (Київ)

  Тема номеру – криміналізація соціальних проблем: бідності, наркоманії, міграції та інших явищ, які сучасне суспільство воліє оголосити "поза законом" замість того, щоб шукати їх коріння. Червоною ниткою крізь увесь номер проходить теза про зростання ролі каральної держави за неолібералізму як реакції на поглиблення нерівностей та соціального неспокою.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»