Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Анонси подій

 • thumbnail

  Християнський кіноклуб: фільм «Єрусалим, місто трьох релігій» (Харків)

  Цього дня в харківській книгарні «Є» почне функціонувати новий християнський кіноклуб. На першому його засіданні відбудуться перегляд і обговорення науково-популярного кінофільму «Єрусалим, місто трьох релігій» режисера Олександра Болотнікова. (Тривалість – 30 хв.)
 • thumbnail

  Зустріч із Сігуте Ах (Київ)

  Запрошуємо на зустріч із самою Сіґуте Ах малечу, всіх, хто вивчає литовську мову, цікавиться дитячим письмом, ілюстраціями та поштівками, а також світлом, легкістю, дитинством, що ніколи не закінчується – бо саме цим переповнені усі роботи нашої гості. Зустріч відбуватиметься литовською мовою з перекладом на українську.
 • thumbnail

  Прес-конференція з нагоди заключного етапу Всеукраїнського фестивалю Голландської пересувної академії сценічних мистецтв (Львів)

  Вже третій рік нідерландська організація Пересувна академія сценічного мистецтва (Moving Academy for performing Arts — далі MAPA) спільно з Національним центром театрального мистецтва ім. Леся Курбаса подорожують територією України у пошуках молодих митців, які прагнуть створити незалежні театральні формації. На прес-конференції йтиметься про досвід МАРА, про те, як можна було стати студентом Академії, де, коли і як відбувались майстер-класи.
 • thumbnail

  Засідання центру «Апостроф»: «Василь Стус. Переклади» (Харків)

  Чергове засідання центру «Апостроф» буде присвячене Василеві Стусу. На засіданні лунатиме поезія автора, а також доповіді, присвячені його біографії та творчості. Окрім того, учасники центру презентуватимуть власні здобутки в перекладацькій царині.
 • thumbnail

  Презентація журналу «Спільне» (Київ)

  Тема номеру – криміналізація соціальних проблем: бідності, наркоманії, міграції та інших явищ, які сучасне суспільство воліє оголосити "поза законом" замість того, щоб шукати їх коріння. Червоною ниткою крізь увесь номер проходить теза про зростання ролі каральної держави за неолібералізму як реакції на поглиблення нерівностей та соціального неспокою.
 • thumbnail

  Прем'єра фільму «Настя Волошин: жертва на показ» (Івано-Франківськ)

  У фільмі взяли участь сучасники української стигматички, а також представники науки та церкви. В реконструкції подій взяли участь актори театру ім.. М. Заньковецької. Перед показом, о 17.00, відбудеться прес-конференція за участі творця фільму Івана Федорича.
 • thumbnail

  Зустріч із соціоніком Тетяною Педан (Київ)

  Для чого ж потрібна соціоніка і кому може згодитися книжка «Характер за зовнішністю»? Передусім, володіння основною інформацією у цій галузі корисне тим, хто працює із людьми: вчителям, тренерам, фахівцям із добору кадрів, менеджерам… Адже уміння за зовнішністю – з першого погляду! – визначити сильні й слабкі якості людини дає змогу обрати ефективніший спосіб співпраці, визначити функції працівника чи підхід до учня тощо.
 • thumbnail

  Воркшоп для жінок “Відкрий свою жіночність” (Львів)

  Ведучі: Ольга Казакова — практичний психолог, системний терапевт, позитум- консультант та Ольга Топільницька — практичний психолог, позитум-консультант.
 • thumbnail

  "Грані читання: книжка для дитини — вимушена необхідність чи аналог гри? Як зробити читання цікавим? " (Львів)

  Дискусія відбудеться за участю польської письменниці Барбари Космовської та українських письменників і фахівців: Мар'яни Савки, Уляни Гнідець, Наталі Трохим, Ореста Стадника, Володимира Читая, Юрка Кучерявого.
 • thumbnail

  FRI-D-Club (Харків)

  FRI-D-Club ? це дискусійний клуб, відкритий для всіх бажаючих вдосконалити власну розмовну англійську під керівництвом досвідченого тренера, спілкуючись на різноманітні цікаві теми.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»