Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Archive for Березень 5th, 2012

 • thumbnail

  Презентація книжки Тетяни Ковтун (Вінниця)

  Тетяна Ковтун народилася у місті Первомайськ Миколаївської області. Закінчила філологічний факультет Київського національного університету ім. Т Г Шевченка. Працювала у редакціях газет «Вінницька правда», «Вінниччина». Із 1995 по 2006 рік – кореспондент газети «Україна молода». Працювала також у Міністерстві праці і соціальної політики. Нині займається літературною працею.
 • thumbnail

  Презентація збірника «Україна. Процеси націотворення» (Львів)

  У презентації візьмуть участь: др. Бьоріс Куцмани, співробітник віденської дисертаційної програми "Австрійська Галичина та її багатокультурна спадщина"; Вольф Дітріх Гайм, Надзвичайний та Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні. Представить збірник та провадитиме дискусію відомий історик проф. Ярослав Грицак, який також є одним з авторів збірника.
 • thumbnail

  Тренінг “Як працювати із аудиторією” (Харків)

  Тренінг проводить Павло Баранчук - громадський діяч, лідер однієї з найбільших громадських організацій Харкова "Jump 2 Life ", яка об'єднує людей зі знанням англійської мови.
 • thumbnail

  Джаз-клуб (Івано-Франківськ)

  Чарльз Мінгус – американський джазовий контрабасист. Посмертний лауреат премії Греммі в номінації «за життєві досягнення» (1997).
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»