Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Archive for Лютий 27th, 2012

 • thumbnail

  Зустріч із Послом Естонії (Київ)

  Журнал “Український тиждень” та Книгарня “Є” за підтримки Посольства Естонської Республіки в Україні запрошують на зустріч в рамках проекту “Європейський досвід”. Наш гість - Лаурі Лепік, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні. Тема зустрічі: “Шлях Естонії до Європейського Союзу - чи варто наслідувати?”
 • thumbnail

  Лекція Всеволода Речицького (Харків)

  Зустрічі з фулбрайтівськими науковцями у рамках святкування 20-річчя діяльності Програми імені Фулбрайта в Україні. Всеволод Речицький - стипендіат Програми Фулбрайт, правознавець, політолог, доцент кафедри конституційного права Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, конституційний експерт Харківської правозахисної групи.
 • thumbnail

  Вечір пам’яті Віслави Шимборської (Вінниця)

  Протягом вечора у Книгарні «Є» Ви зможете послухати вірші Віслави Шимборської у виконанні поетів Дмитра Штофеля та Василя Пастушини, а також волонтерки програми «Молодь в дії», театрознавця Марти Кацьвін.
 • thumbnail

  Презентація книги Святослава Липовецького (Львів)

  продовж майже століття від створення Легіону Українських Січових Стрільців побачили світ сотні книг зі спогадами, історією та світлинами першої української бойової формації новітнього часу. Це видання вперше пропонує читачеві широку підбірку фотографій із Віденського (нині Бродівського) архіву УСС.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»