Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Archive for Березень 5th, 2012

 • thumbnail

  Дитячі читання із Сашком Лірником (Київ)

  Для того, щоб зареєструватися, потрібно надіслати лист з інформацією про ім"я та вік дитини на електронну адресу o.schur@book-ye.com.ua.
 • thumbnail

  Презентація книжки Віталія Портникова «Тюрма для янголів» (Київ)

  Книжка "Тюрма для янголів" є хронологічним продовженням "Богородиці у синагозі" і охоплює період часу від вересня 2006 до вересня 2011 року. Авторські колонки, зібрані у виданні, публікувалися у низці друкованих та мережевих видань.
 • thumbnail

  Презентація книги Яцека Гуґо-Бадера «Біла гарячка» (Київ)

  «Біла гарячка» — це репортажі зі світу соціальних низів колишнього Совєтського Союзу. Автор мандрує Москвою, азійською частиною Росії, Донбасом, Кримом, Придністров’ям, пірнаючи на саме дно людського життя.
 • thumbnail

  Зустріч «Українська сербістика: від сторінок минулого до співпраці сьогодення» (Київ)

  Книгарня "Є" та видавництво "Темпора" запрошують на зустріч «Українська сербістика: від сторінок минулого до співпраці сьогодення»
 • thumbnail

  Презентація книги “Україна і Польща 1920–1939 рр" (Київ)

  Учасники: Оля Гнатюк - науковий редактор книги, Олександр Рубльов та Наталія Рубльова, упорядники книги, Леонід Фінберґ – головний редактор видавництва "Дух і Літера".
 • thumbnail

  Кіновечір (Вінниця)

  Молоді тернопільські кіномитці Віталій Дерех та Юрій Суходоляк розкажуть і покажуть, які стрічки їм вдалося досі зняти, і поділяться роздумами про перспективи альтернативних кіножанрів в Україні.
 • thumbnail

  Презентація книжки Тетяни Ковтун (Вінниця)

  Тетяна Ковтун народилася у місті Первомайськ Миколаївської області. Закінчила філологічний факультет Київського національного університету ім. Т Г Шевченка. Працювала у редакціях газет «Вінницька правда», «Вінниччина». Із 1995 по 2006 рік – кореспондент газети «Україна молода». Працювала також у Міністерстві праці і соціальної політики. Нині займається літературною працею.
 • thumbnail

  Презентація книжки «Кохання в стилі бароко» (Вінниця)

  Одним з найкращих романів Володимира Даниленка «Кохання в стилі бароко» вийшов 2009 року і надзвичайно швидко став раритетним виданням, і лише нещодавно був перевиданий у серії «Приватна колекція» разом з іншими текстами письменника.
 • thumbnail

  Презентація збірника «Україна. Процеси націотворення» (Львів)

  У презентації візьмуть участь: др. Бьоріс Куцмани, співробітник віденської дисертаційної програми "Австрійська Галичина та її багатокультурна спадщина"; Вольф Дітріх Гайм, Надзвичайний та Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні. Представить збірник та провадитиме дискусію відомий історик проф. Ярослав Грицак, який також є одним з авторів збірника.
 • thumbnail

  Вечір пам'яті Івана Геля (Львів)

  Автор книжки “Грані культури” — написана в ув'язненні в 1970-х рр., вона поширювалась у самвидаві, нелеґально потрапила за кордон і під псевдонімом Степан Говерля була видана у Лондоні 1984 року. В Україні під справжнім іменем автора книжку вперше видали у Львові 1992 року. Автор дав глибокий аналіз становища української культури в умовах російської окупації.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»