Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Archive for Лютий, 2012

 • thumbnail

  Презентація книжки Еви Доманської (Київ)

  Книгарня "Є" та Польський інститут у Києві запрошують на презентацію українського видання збірки робіт Еви Доманської «Історія та сучасна гуманітаристика». У рамках презентації відбудеться дискусія «Виклики сучасного світу і майбутнє історії» за участі Еви Доманської, Андрія Портнова, Володимира Склокіна, Наталії Яковенко.
 • thumbnail

  Зустріч із Послом Естонії (Київ)

  Журнал “Український тиждень” та Книгарня “Є” за підтримки Посольства Естонської Республіки в Україні запрошують на зустріч в рамках проекту “Європейський досвід”. Наш гість - Лаурі Лепік, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні. Тема зустрічі: “Шлях Естонії до Європейського Союзу - чи варто наслідувати?”
 • thumbnail

  Поетичний вечір "5 РОКІВ ЦІЛОДОБОВО напередодні 8 березня! " (Київ)

  Богдан-Олег Горобчук, Павло Коробчук, Олег Коцарев — це найкращий спосіб підготуватися до 8 березня, незалежно від того, любите ви чи ненавидите це свято! Тим більше, що ведучий вечора — Дмитро Лазуткін.
 • thumbnail

  Дискусія “Роль жінки у сучасному суспільстві” (Харків)

  У міжнародний жіночий день ми будемо визначати й аналізувати, яку ж роль відіграє жінка у сучасному суспільстві України і Європи.
 • thumbnail

  Лекція “Німеччина у питаннях та відповідях” (Харків)

  Під час лекції ми поринемо в світ німецької культури і тратицій; легкий екскурс в історію Німеччини загалом і мистецтва зокрема.
 • thumbnail

  Лекція Всеволода Речицького (Харків)

  Зустрічі з фулбрайтівськими науковцями у рамках святкування 20-річчя діяльності Програми імені Фулбрайта в Україні. Всеволод Речицький - стипендіат Програми Фулбрайт, правознавець, політолог, доцент кафедри конституційного права Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, конституційний експерт Харківської правозахисної групи.
 • thumbnail

  Лекція Марка Джеймса (Харків)

  Марк Джеймс - американський стипендіат Програми імені Фулбрайта, професор Univercity of West Florida.
 • thumbnail

  Вечір пам’яті Віслави Шимборської (Вінниця)

  Протягом вечора у Книгарні «Є» Ви зможете послухати вірші Віслави Шимборської у виконанні поетів Дмитра Штофеля та Василя Пастушини, а також волонтерки програми «Молодь в дії», театрознавця Марти Кацьвін.
 • thumbnail

  Лекція зі швидкочитання та розвитку пам’яті (Львів)

  Гордій Остапович – засновник школи швидкого читання та ефективної пам’яті – прочитає у книгарні «Є» лекцію, протягом якої розповідатиме про техніку швидкого читання, способи запам'ятовування інформації, а також продемонструє вправи на розвиток уваги, фокуси з пам’яттю й читанням та інші цікаві речі.
 • thumbnail

  Презентація книги Святослава Липовецького (Львів)

  продовж майже століття від створення Легіону Українських Січових Стрільців побачили світ сотні книг зі спогадами, історією та світлинами першої української бойової формації новітнього часу. Це видання вперше пропонує читачеві широку підбірку фотографій із Віденського (нині Бродівського) архіву УСС.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»