Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Archive for Листопад 19th, 2010

 • thumbnail

  Клуб «Апостроф» (Харків)

  Книгарня «Є» запрошує на круглий стіл на тему «Репресовані слова за словниками С. Караванського та Л. Масенко», який відбудеться 23 листопада. Початок — о 18:30. Модератор Л. Вировець. В рамках засідання українського культурно-мовного центру «Апостроф». *** Адреса Книгарні “Є”: вул. Сумська, 3. Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
 • thumbnail

  Презентація книжки «Львівські легенди» (Львів)

  Книгарня “Є” та видавництво “Ставропігіон” запрошують Вас на презентацію польсько-української книжки Олександра Гордона “Львівські легенди”, яка відбудеться 23 листопада. Початок — о 18.00. Книжка репрезентує жмуток легенд про Львів письменника-львів'янина. Для всіх симпатиків багатокультурного міста Лева. Олександр Гордон у творчості поєднує лірику і рецепцію культури, фіксує портрети літературних поколінь, намагається відтворити феномен поетичності людини. Пише традиційні римовані вірші, [...]
 • thumbnail

  Творча зустріч із Михайлом Морісом (Івано-Франківськ)

  Михайло Моріс - лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, стипендіат Івано-Франківської міської ради, учень 10 класу ЗОШ №7. Хоча йому лише 16 років, про його чарівний голос уже дізнався світ – він представляв Україну на міжнародному конкурсі «Вітебськ -2005».
 • thumbnail

  Презентація аудіокниги поезій П. Целана (Київ)

  Творчий спадок Пауля Целана складає близько 20 томів, проте в Україні його майже не видають. Аудіокнига з поезією Целана – спроба виправити цей сумний факт. До дня народження поета (23 листопада йому виповнилося би 90 років) випущено аудіодиск для людей з вадами зору, де вірші Целана звучать в оригіналі і перекладах Василя Стуса та Сергія Жадана.
Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»