Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

16 інтерв'ю, після яких хочеться читати: презентація книжки Люцини Хворост “А скажіть, будь ласка...” (Київ, Лисенка)

Дата події: 24.02.2017 18:00

Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Ярославів Вал» запрошують на презентацію книжки Люцини Хворост «А скажіть, будь ласка…» (поважні інтерв’ю, невимушені балачки і дружні одкровення). Зустріч відбудеться 24 лютого. Початок — о 18.00. Ведучий — Михайло Слабошпицький.

У книжці зібрано 16 інтерв’ю з відомими письменниками та громадськими діячами: від Святослава Караванського, Володимира Базилевського і Максима Стріхи до Романа Коваля, Марини Павленко і Олени О’лір.

Ця строката книжка, що творилася кілька років, є поліфонією українських голосів – голосів, які належать нашим непересічним сучасникам, особистостям, які в реальному часі творять новітню українську культуру. Це письменники й мовознавці, меценати та громадські активісти, старші й молодші, і в кожного з них – своя істина, свій шлях, свій обрій і своя візія України.

Особливе місце у книжці належить Харкову – українському Харкову, його письменницькій громаді та гуманітарній інтелігенції, імена якої протягом десятиліть Незалежності скромно притишувалися, – тоді як саме Харків, кажучи словами Максима Стріхи, і є той «стійкий маленький форт у ворога в тилу», без котрого немає України, яку ми знаємо.

У програмі: невимушені балачки, дружні одкровення та ненав’язлива музика.

До участі запрошені: Володимир Базилевський, Роман Коваль, Володимир Науменко, Лариса Масенко, Лариса Вировець, Олена О’Лір.

Ведучі: Михайло Слабошпицький, Павло Щириця.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: 044 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»